En Çok Tercih Edilen Mahbuba Tea Dökme Çay Ürünleri

Tarih: 28.02.2022 16:11
En Çok Tercih Edilen Mahbuba Tea Dökme Çay Ürünleri
Mahbuba Tea Sizin İçin En İyisini Seçtik

Geceden gündüze her anda tercih edilen, misafirliklerin vazgeçilmezi çay; kültürümüzde oldukça önemli. Çay tiryakileri işin özünü daha iyi kavradıklarından Mahbuba Tea sıkça kullanılmaktadır. Birbirinden özel çeşitli Mahbuba Tea çayları seçkin kıvamlı, doğunun gizemli derinliklerinden gelen özgün tatlı ürünlere sahiptir. Acısıyla tatlısıyla, istenen dem derecesiyle hem göze hem de dillere hitap eden görünüme sahip. Mahbuba Tea Dökme Çay, Mahbuba Tea Bardak Poşet Çay ve Mahbuba Tea Demlik Poşet Çay olmak üzere üç farklı kategoride sevenleriyle buluşuyor.

 
Mahbuba Tea STD 2574 Premium Özel Harman Seylan ( Ceylon ) Siyah Kaçak Çay
Seylan Çayı, Dünyanın dördüncü büyük çay üreticilerinden Sri Lanka dağlarının eteklerinden müşterilerimizin evlerine kadar ulaşmaktadır. Hindistan’ın güneyinde olan bu bölgenin adıCeylon olarak hafızalara kazınmıştır. Farklı demleme yöntemleriyle Türk çaylarından daha iri yapraklı Mahbuba Tea Seylan Siyah Çay, tadı yoğundan hafife kadar 450- 500 metre yükseklikte yetişen çaylarla karıştırılarak çay severlerin vazgeçilmezi olmaktadır. Mahbuba Tea Std 2574 modeli en ince detayına kadar titizlik ile paketlenip premium kalitesi ile çay tutkunlarının beğenisine sunuluyor.  

Std 2574 Ürün için Tıklayınız


 
Mahbuba Tea STD 2562 Klasik Super Pekoe Seylan ( Ceylon ) Siyah Kaçak Çay
Günün her saatinde içilebilecek, bir yudum alındığında önce yoğun ardından da hafif tat bırakan Sri Lanka’dan evlerimize ulaşan Seylan çayının tatlarını harmanlayan geceden gündüze her tarifin yanında damakları şenlendirmektedir. Hem özel tadıyla hem de özgün farkıyla Mahbuba Tea sever herkesin aklında Super Pekoe Std 2562 özlü Seylan Çay kalmaktadır.

Std 2562 Ürün için Tıklayınız


 
Mahbuba Tea STD 2571 Earl Grey Bergamot Aromalı Seylan ( Ceylon ) Siyah Kaçak Çay 
Kokusu ve içimi ile fark yaratan Earl Grey Std 2571 modeline aşık olacaksınız. Seylan Çayları denince akıla gelen Sri Lanka dağlarının eteklerinden günümüze ulaşan iri taneli yaprakları ve aroması bergamot olunca farklı tatlara açık olan kişilere özel bir seçenek sunuluyor. Earl Grey Std 2571 modeli çayın kalitesinden anlayan ve rengiyle bardakta şık duran görünümüyle en çok tercih edilen çaylardan biri olmaktadır. 

Std 2571 Ürün linki için Tıklayınız


Mahbuba Tea Dökme Çay Sevenlerin Seylan Kaçak Çay Tercih Etme Nedenleri
  • Hafif, orta ve yoğun tatlarda çayın harman derinliklerine ulaşabilmesi
  • Alışılmadık tatları Ceylon ülkesinin gizemiyle buluşturması
  • Her tada uygun ve aromatik özene sahip olması
Yükleniyor...