Hakkımızda

Mahbuba, bünyesinde 5 Şirket bulunan Aktürk Şirketler Grubu'nun bir üyesidir.
 

Türkiye'nin ulusal hedeflerine katkı sağlamayı kendisine misyon edinmiş olan Aktürk Group, faaliyet gösterilen her sektör ve bulunan her pazarda Türkiye'yi temsil etmenin gururuyla ve azmiyle çalışmalarına devam etmektedir.
 

  YARIM ASIRLIK TECRÜBE İLE SİZİN İÇİN DAİMA EN İYİSİ !

   

  1970 yılında Mardin Midyat'ta gıda sektörüyle faliyetlerine başlayan Aktürk Group, toptan ve perakende satış çalışmaları ile yarım asırlık serüvenine 1992 yılında stratejik konumundan dolayı Gaziantep'e taşınarak devam ettirmiştir. Aktürk Group, bir çok alanda faaliyet gösteren şirketler grubudur. 2008 yılında Mahbuba markası adı altında üretimlerine başlamıştır. Sıcak çikolatadan, basmati pirince, toz içecekten çay'a bitkisel yağdan kahveye geniş bir ürün yelpazesi oluşturuyor. Gaziantep'te bulunan 25.000 m² alan üzerine kurulmuş tesisleri ile global ölçekte üretim yapmaktadır. Kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir büyüme ile dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapan Aktürk Group, yarım asrın tecrübesi ve genç ekibinin enerjisi ile her geçen gün gelişmekte ve büyümektedir.

  TECRÜBELERİMİZ

  Her zaman en iyisini, en yenisini arayan kurum kültürüyle Mahbuba, tüketiciler için kaliteli üretim vaadini eksiksiz bir şekilde yerine getirmeyi ilke ediniyor, vaatleriyle değil yaptıklarıyla da ön plana çıkıyor. Yenilikçi olmaya verdiği önemle üretimden teknolojiye, Ar-Ge’den inovasyona, yaptığı işin her alanında sektöre örnek olmaya devam ediyor.
   

  GÜNCEL TEKNOLOJİ

  Teknoloji çağına %100 inançla ayak uyduran Aktürk Group, ARGE çalışmalarına büyük önem vermekte ve bu yöndeki yatırımlarını sürdürmektedir. İnovasyon odaklı ürün geliştirme çalışmaları, yarım asrın deneyimi ve dinamizmi ile başarılı sonuçlara imza atmaktadır.

  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

  Faaliyet gösterilen tüm sektörlerde satış sonrası hizmet ve servis sistemi sunan Aktürk Group müşteri odaklı yönetim uygulamakta ve yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Aktürk Group faaliyet gösterdiği ülkelerde müşteriye yakınlık ilkesini gözeten kaliteli, hızlı ve çözüm odaklı servis anlayışı ile hizmetler sunmaktadır.

   

  .     
  .     

   
  • 1.
  GÜNCEL

  Sektörünün en yüksek kapasite ve teknolojisine sahip üretim tesisleri !

  • 2.
  GLOBAL

  Aktürk Group, Gaziantep'te bulunan 25.000 m² alan üzerine kurulmuş tesisleri ile global ölçekte üretim yapabilmektedir.

  • 3.
  İSTİKRARLI

  Yarım asırlık tecrübesi ve genç ekibinin enerjisi ile her geçen gün gelişmekte ve büyümekteyiz.

  Yükleniyor...
  Whatsap Destek