Hakkımızda

Mahbuba, bünyesinde 5 Şirket bulunan Aktürk Şirketler Grubu'nun bir üyesidir.

Türkiye’nin ulusal hedeflerine katkı sağlamayı kendisine misyon edinmiş olan Aktürk Group, faaliyet gösterilen her sektör ve bulunulan her pazarda Türkiye’yi temsil etmenin gururuyla ve azimle çalışmalarına devam etmektedir.  
 

HAKKIMIZDA

1972 yılında başlayan hikayemiz bugün Gaziantep'te 25.000 m² açık alanda 22.000 m² kapalı olmak üzere kaliteli hizmet anlayışı ile global ölçekte doğaya saygılı işletme sistemleri ile faaliyetlerine devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir büyüme ile iç pazar ve dünyada 40'tan fazla ülkeye ihracat yapan Aktürk Group, yarım asırdan fazla tecrübesi, genç, yenilikçi ve dinamik ekibinin enerjisi ile her geçen gün gelişmekte, ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaktadır.

Faaliyette bulunduğu sektörlerde toplum sağlığına, tüketici memnuniyetine ve genel ticaret ahlakına saygılı kalarak, sloganı olan sürdürülebilir kalite ve yenilik ilkesi ile Aktürk Group müşteri ve çalışanların beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya var gücüyle çalışmaktadır

Türkiye ve uluslararası pazarda kalitesini tescillemiş Aktürk Group marka ve ürünleri elektronik sektöründe kamera, tablet, şarj cihazı, kulaklık, ses sistemleri, powerbankve bilgisayar gıda sektöründe; çay, kahve, sıcak-soğuk toz içecek, bulyon, yağ ve bakliyat ürünleri sağlık sektöründe; bebek bezi, hasta bezi, toz deterjan, ıslak mendil ve ıslak cep mendili ile bulunduğu her pazarda yüksek müşteri memnuniyeti elde etmiştir.

5 farklı sektörde stratejik markaları ile faaliyetlerini sürdüren Aktürk Group, Gaziantep’te bulunan 25.000 m² alan üzerine kurulmuş tesisleri ile global ölçekte üretim yapabilmektedir. Sektörünün en yüksek kapasite ve teknolojisine sahip üretim tesisleriyle verimli, kaliteli ve doğaya saygılı işletme sistemleri uygulamakta olan Aktürk Group, gelişimin ve yeniliklerin, sektörde öncüsü olmayı hedeflemektedir.

Teknoloji çağına %100 inançla ayak uyduran Aktürk Group, AR-GE çalışmalarına büyük önem vermekte ve bu yöndeki yatırımlarını sürdürmektedir. İnovasyon odaklı ürün geliştirme çalışmaları, yarım asrın deneyimi ve dinamizmi ile başarılı sonuçlara imza atmaktadır.

Faaliyet gösterilen tüm sektörlerde satış sonrası hizmet ve servis sistemi sunan Aktürk Group müşteri odaklı yönetim uygulamakta ve yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Aktürk faaliyet gösterdiği ülkelerde müşteriye yakınlık ilkesini gözeten ve kaliteli, hızlı ve çözüm odaklı servis anlayışı ile hizmetler sunulmaktadır.

Türkiye’nin ulusal hedeflerine katkı sağlamayı kendisine misyon edinmiş olan Aktürk Group, faaliyet gösterilen her sektör ve bulunulan her pazarda Türkiye’yi temsil etmenin gururuyla ve azimle çalışmalarına devam etmektedir.

MİSYON

Mahbuba olarak, her zaman en iyisini arayan ve kaliteli üretim vaadini eksiksiz yerine getirmeyi ilke edinen bir kurum kültürüyle hareket ediyoruz. Yenilikçi olmaya verdiğimiz önemle, üretimden teknolojiye, Ar-Ge'den inovasyona kadar her alanda sektöre örnek olmayı sürdürüyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz pazarlarda, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hizmetler sunuyoruz.

VİZYON

Aktürk Group olarak, teknoloji çağında %100 inançla ayak uydurarak AR-GE çalışmalarına büyük önem veriyor ve inovasyon odaklı ürün geliştirme çalışmalarımızla başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Güçlü markalarımız ve müşteri odaklı ürünlerimizle faaliyet gösterdiğimiz pazarlarda yüksek bilinirlik ve pazar payı elde etmeyi ana hedef olarak benimsiyoruz.

DEĞERLER

1972 yılından itibaren ilerlerken, en küçük birimden en büyük organizasyona kadar tüm Aktürk Group şirket değerlerini kendimize temel ilke ediniyoruz. Değerlerimiz arasında sadece en iyi bildiğimiz faaliyetleri yerine getirme, sürekli öğrenme ve paydaşlarımızla bilgi paylaşımı, ulusumuzun başarısına katkı sağlama ve Türkiye'nin mirasını koruma gibi önemli unsurlar bulunmaktadır. Aktürk Group yönetim anlayışı "insana saygı"ya dayanır ve herkesin kendisini etkileyen her konuda söz söyleme ve bilgi edinme hakkına sahip olduğuna inanırız.

KİLOMETRE TAŞLARI

Gıda sektöründe toptan ve perakende satış ile Aktürk Grup faaliyetlerine başlamıştır. 1972 Aktürk Elektronik firması kurularak Sony, Canon, Panasonic, Kodak, Casio markalarının genel bölge ve genel distiribütörlük faaliyetlerine başladı. 1987 Aktürk lojistik kuruldu. 1995 Aktürk Bilişim Teknoloji kuruldu.1997 Aktürk Bilişim Teknoloji Nokia, Samsung, LG, Blackberrymarkalarının bölge ve genel distribütörlük faaliyetlerine başladı. 1998 Aktürk Destek Servis ile cep telefonu bakım ve onarım bayilikleri kuruldu. 2003 Aktürk Bilişim Teknoloji "Concord” markası adı altında cep telefonu ve tablet bilgisayar üretimine başladı.Concord G27 ile ilk cep telefonunu tanıttı. 2007 mart Pad modeliyle ilk Concord markalı tablet üretildi.Concord markası ile her türlü cep telefonu parçası üretimine ve dağıtımına başlandı. 2008 Concord 5900 modeli ile ilk dokunmatik telefonunu üretildi. 2009 Aktürk Gıda, Mahbuba markası ile çay ihracat faaliyetlerine başladı. 2010 Aktürk Bilişim Teknoloji, Concord Smart Watch ile ilk akıllı saat üretimine başladı. 2010 Multi Smart Dicer markası ile mutfak robotu üretimine başlandı. Aktürk Sağlık firması kuruldu ve Bel Bandı Bebek Bezi, Islak Mendil, Hasta Bezi ve Kadın Pediüretimine başlandı. 2013 Mahbuba markası ile pirinç üretimine başlandı. 2014 Mahbuba markası ile pul biber üretimine başlandı. 2016 Mahbuba markası ile kahve üretimine başlandı. 

BAŞKANIN MESAJI

Değerli yatırımcılarımız, Kıymetli İş Ortaklarımız ve Sevgili Çalışanlarımız;

Aktürk Group olarak, 52 yıldır sizlere sunduğumuz güven ve kalite prensibimiz, bize tercih edilen marka olma başarısını getirdi. Gaziantep’te başlayarak, yurt içinde ve sonrasında yurt dışında yapmakta olduğumuz faaliyetlerle, beğenilen ve saygı duyulan kurumlardan biri olma gayemiz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu yörüngeden ayrılmadan, çıtayı daha yukarı çıkartarak yolumuza devam edecek ve odaklandığımız sektörlerde güvenilir, dinamik, sürdürülebilir bir şekilde büyüyen ve yenilikçi olma hedeflerimiz paralelinde devam ettireceğiz.

Uluslararası pazarlarda başarıları yakalayabilmek ve faaliyetlerimizi sürdürmek için büyük bir titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aktürk Grup olarak 25.000 m2 alan üzerinde gıda, sağlık ve bilişim alanlarında faaliyet göstererek yenilikçi yatırımlarımıza hızla devam etmekteyiz. Elektronik sektöründe Türkiye’de 2009 yılında Bar Tipi Cep telefonu ile Türkiye’de %10’luk bir satış hacim ile ilk 3 sırada yer alırken, 2013 yılında Türkiye’de en fazla satış yapılan tabletler arasında ilk 3 sırada yer alarak başarımızı ortaya koyduk. Bunun yanında Mahbuba ve Flyfixmarkalarımızı dünyanın birçok ülkesinde ürünlerimizi tüketicilerle buluşturuyoruz.

Her zaman, ülkesinde öncü ve örnek kuruluşlar arasında yer almayı vizyon edinerek bu gayede ilerlemeyi hedef alıyoruz. Hedefimiz amaçlarımız doğrultusunda azimli ve istikrarlı bir şekilde ilerlerken bu pozisyonumuzu ülkemiz yararına en iyi şekilde kullanmaktayız. Ortadoğu başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde faaliyet göstererek; bize duyulan güvene layık olabilmek için çaba gösteriyoruz. Deneyimli ve profesyonel kadromuz, uluslararası standartlardaki iş yapış biçimimiz ve güçlü sermaye yapımızla üretim, pazarlama hizmetlerimize tüm hızımızla devam ediyoruz.

Yılmaz AKTÜRK
Yönetim Kurulu Başkanı

GIDA SEKTÖRÜ

Aktürk Group, kuruluşuyla birlikte faaliyet gösterdiği gıda sektöründe özellikle Ortadoğu pazarında geniş bir ticaret ağına sahiptir. Faaliyet gösterdiği pazarlardaki müşteri ihtiyaçları doğrultusunda bu sektörde markalaşma çalışmaları yapılarak Mahbuba markasıyla birçok ürün grubu tüketicilerin beğenisine sunulmuştur.

Mahbuba Tea ile Seylan çayı, Mahbuba Rice markasıyla pirinç, Mahbuba Coffee markasıyla hazır granül kahve ve Mahbuba markasıyla baharat ve toz içecek ürünleri dünya standartlarında üretilmekte başta Ortadoğu olmak üzere bir çok ülkeye ulaştırılmaktadır. Mahbuba serisinin yanında farklı konumlandırma ve pazar hedeflemeleriyle Bedia markasıyla pirinç ve çay üretimi yapılarak dünya pazarına ulaştırılmaktadır.

ISO 9001-9002, TSE, RHOS ve CE sertifika ve belgelerine ve gıda üretim standartlarına sahip Aktürk Group, ihraç ettiği ürünlerle sektörün önde gelen kuruluşlarından biridir.

SAĞLIK SEKTÖRÜ

2013 yılında Aktürk Sağlık firmasının kuruluşuyla birlikte bebek, kadın ve yetişkin hijyeni alanlarında faaliyet gösterilmeye başlanmıştır. Bebek bezi, temizleme havlusu, yetişkin hasta bezi ve hijyenik ped ürünlerini önemli bir AR-GE yatırımı ve yüksek teknolojili tesislerle bünyesinde üreterek aktif olunan pazarlara sunmaktadır.

Bebek ürünleri markaları Flyfix, Laggys ve Hivy Baby ile farklı pazarlarda ve farklı konumlandırmalarla yer almakta pazar odaklı ürün geliştirme stratejisi ile yüksek marka memnuniyeti elde etmektedir. Lfyfix markasının diğer ürün grupları ise yetişkin hasta bezi ve hijyenik pedtir. Yoğun ürün geliştirme eforu gerektiren sağlık grubu ürünlerini kısa zamanda rekabet edebilir seviyeye ulaştıran Aktürk Group, stratejik ürün grubu olarak gördüğü sağlık ürünlerine yatırımlarına devam edecektir.

ELEKTRONİK SEKTÖRÜ

1987 yılından bu yana faaliyet gösterilen elektronik sektöründe Türkiye’de kaydadeğer başarılar elde edebilmiş Aktürk Group yetkin bir kadro ve geniş bir satış ve servis ağına sahiptir. Nokia, Samsung, LG ve Blackberry gibi global markaların bölge ve genel distribütörlüğünü yapmış olan Aktürk Elektronik, 2009 yılında bar tipi telefonlarda %10’luk pazar payıyla ilk 3 firma arasında yer almıştır. 2007 yılında markalaşma çalışmalarını olgunlaştıran Aktürk Group, Concord markası ile cep telefonu, tablet ve bilgisayar üretimine başlamıştır.

Türkiye genelinde 50’yi aşkın servis ağı sayısı ile müşteri odaklı hizmet anlayışı hedefinde olan Aktürk Group hem ürün hem de servis yaklaşımlarıyla beklentileri karşılayarak rekabette rakiplerinin önüne geçmeyi başarmıştır. 2007 yılında ilk cep telefonunu, 2008 yılında ilk tabletini ve 2009 yılında ilk dokunmatik telefonunu Concord markasıyla üreten Aktürk Group, üretim yaptığı ürünlerin çevre birimleriyle ürün ağını genişletmiş ve elektronik sektörünün önemli oyuncularından biri haline gelmiştir.

DIŞ TİCARET SEKTÖRÜ

Aktürk Group’un sahip olduğu markaların faaliyet gösterdiği ülkelerde tüketiciyle buluşması için kurduğu dış ticaret ekibi ile global ölçekte çalışmalar gerçekleştirmekte ve 54 ülkeye uzanan bir ağ yönetmektedir. Global ölçekte iş ortaklıkları ile büyüme hedeflerine başarıyla ulaşan Aktürk Group, markalarının hedef pazarlarda gerçekleştirdiği pazarlama ve satış faaliyetlerini verimli bir şekilde yürütmektedir.

MAHBUBA

MAHBUBA ÇAY

Sri Lanka’nın benzersiz çay tarlalarından özenle toplayarak işlediğimiz ve paketlediğimiz Mahbuba Tea ile, çay tutkunlarının farklı tercihleri için 22 çeşit ürün sunuyoruz. Maksimum çay lezzetine varmak isteyenler için özel harman dökme çaylarımızın yanında pratiklik isteyen çay severler için poşet çaylarımızı üretiyoruz.

Özellikle Türkiye ve Ortadoğu pazarı tüketicilerinin damak tatlarına hitap eden lezzeti, kokusu ve aromasıyla sevilerek tercih edilen ürünlerimiz, her geçen gün daha fazla sofraya Mahbuba lezzetini ekliyor.

MAHBUBA COFFEE

Sıcak içecek ürünlerindeki Mahbuba uzmanlığımızı kahvenin vazgeçilmez lezzetiyle buluşturduk. Mahbuba Coffee ile kahve dünyasını keşfetmenizi ve günün her anında kahve keyfini yaşamanızı sağlıyoruz.

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdekleriyle mükemmel aromayı yakalıyor ve tamamen doğal yollarla granül hale getirerek farkla lezzetlerle sunuyoruz. 3in1, 2in1, gold, klasik ve aromalı çeşitlerimizle günün her anında gerçek kahve keyfine ulaştırıyoruz.

MAHBUBA PRİNÇ

Ortadoğu sofralarının en çok tercih edilen lezzeti Basmati pirincini Mahbuba kalitesiyle tüketicilerimize Mahbuba Rice markamızla sunuyoruz. Kendi boyunun iki katı kadar uzayabilen tek pirinç türü olan Basmati ince taneli yapısı, kavrulmuş fındık kokusu, özel lezzeti ve doğallığıyla Ortadoğu’nun en sevilen lezzetlerinden biri.

Mahbuba olarak tüm gıda ürünlerimizdeki kalite yaklaşımımızı ürettiğimiz Basmatipirincine de yansıttık ve yüksek kaliteli, doğal ve benzersiz bir lezzeti tüketicilerimize sunabilme başarısını gösterdik.

MAHBUBA PUL BİBER

Türkiye ve Ortadoğu yemeklerinin vazgeçilmez lezzeti pul biberi Mahbuba uzmanlığıyla buluşturduk. Pul biber gibi özel lezzetlerin tam da damak tadına uygun şekilde üretilerek tüketicilere ulaştırılması çok özen gerektirir. Doğal yollarla ürettiğimiz, göz alıcı rengi, özel kokusu ve aromasıyla Mahbuba Pul biberi ulaştırdığımız tüm pazarlarda beğeniyle tüketiliyor.

Türkiye’nin topraklarından yetişen lezzetiyle ünlü biberlerini dünyanın birçok ülkesine ulaştırarak ülkemizin lezzetlerini temsil etmenin gururunu yaşıyoruz.

Mahbuba resmi web sitesi için tıklayınız.

FLYFIX

FLYFIX BEBEK BEZİ

Flyfix Bebek Bezi, geniş bel bandı özelliği, yumuşak dokusu ve tasarımı ile Ortadoğu başta olmak üzere en çok tercih edilen markalarımızdandır. Geliştirdiği Aktürk Şirketler Grubu, Ortadoğu pazarındaki gücünü iç piyasada da göstermek için hem üretim, hem pazarlama hem de AE-GE yatırımlarına önem vererek marka ve ürünlerini dünya kalitesi ile buluşturmaktadır.

FLYFIX ISLAK MENDİL

Flyfix Islak Mendil bebeğiniz için özel geliştirilmiş, alkol, paraben içermeyen formülü ve yumuşak petek dokusu ile güvenli temizlik sağlar.

FLYFIX KADIN BEZİ

2013 yılında dünya pazarına sunulan Flyfix Kadın Pedi; ultra, kalın ve classic hijyenik ped çeşitleri ile Ortadoğu başta olmak üzere 40'tan fazla ülkede tüketicileri ile buluşuyor. Flyfix Kadın Pedi, yumuşak yapısı ve rahatlığıyla kadınlar tarafından en çok tercih edilen markalarımızdandır.

FLYFIX HASTA BEZİ

Flyfix Hasta Bezi, son model teknolojik makineler kullanarak ve hijyen kategorisindeki tecrübesini kullanarak 2013 yılında piyasaya sunduğu yetişkin bezi ile yeni kategoride müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Yüksek kaliteli, esnek bel bantlı ve iç çamaşır gibi kolayca giyilebilir rahat tasarımıyla hayatınızı kolaylaştırıyor.

FLYFIX CEP BEZİ

Flyfix, sağlık sektöründe kullandığı gelişmiş ürün teknolojileri ve AR-GE çalışmaları ile bebek bezi ve hasta bezi ürünlerine cep mendil ürününü ekleyerek iç ve dış pazarda en çok tercih edilen markalar arasına girmiştir.

Flyfix resmi web sitesi için tıklayınız.

CONCORD

CONCORD CEP TELEFONU

1987 yılından bu yana faaliyet gösterilen Elektronik sektöründe Türkiye’de kayda değer başarılar elde eden Aktürk Group yetkin bir kadro ve geniş bir satış ve servis ağına sahiptir. Üretmiş olduğu Concord cep telefonları ile yurt genelindeki satıstemsilcilerini her geçen gün arttıran, ana hedefi müşteri memnuniyeti olan, çalışma ve kalite prensiplerinden asla ödün vermeyen Aktürk Group, genç ve uzman bir ekibin dinamizmi sayesinde en son teknoloji ile üretilen Concord ürünlerin kalitesini arttırarak Concord bluetooth kulaklık, telefon aksesuarları ve akıllı saat üretimini de gerçekleştirmiştir.

CONCORD TABLET

Concord, cep telefonu sonrası gelişen ve büyüyen AR-GE ekibi ve yatırımları ile tablet sektöründe ürün ve hizmet sunarak iç ve dış pazarda büyüme hızını arttırmıştır.

Concord resmi web sitesi için tıklayınız.

LAGGYS

LAGGYS BEBEK BEZİ

Tüketicisinin beğenisini ve sadakatini kazanan Laggys bebek bezi markamız, tüketicisine yüksek kalitede ürünler sunmayı hedefleyerek, Laggys hijyenik ıslak mendil ürünü ile ürün yelpazesini geliştirmiştir. Ortadoğu başta olmak üzere iç ve dış pazarda tüketişine kaliteli hizmet ve memnuniyet sağlamayı ilke edinmiştir.

Laggys resmi web sitesi için tıklayınız.

HIVY BABY

HIVY BABY BEBEK BEZİ

Hedef pazarda bebek bezi markaları ile pazar payını ilk sıraya ulaşan Aktürk Group, ergonomik, yumuşak ve dayanıklı Hivy Baby bebek bezi ile Pazar payını genişletmiştir.

Hivy Baby resmi web sitesi için tıklayınız.

İK POLİTİKAMIZ

İnsan kaynakları politikamızı Aktürk Group değerleri üzerine kurarız. Değerlerimize bağlı kalarak; insan kaynakları politikamıza aşağıda yazılı unsurlar çerçevesinde yön veririz. 
Çözen, planlayan ve uygulayan, değişime inan ve sürekli geliştirmeyi amaç olarak gören, sonuç odaklı ve de tüm bunları yaparken ben yerine biz diyebilen, üstün nitelikli bireyler ile çalışmayı düşünürüz.

İK SÜRECİ

İşe alım politikamızın temelini, ihtiyaç analizlerimiz doğrultusunda insan gücünü etkin şekilde planlayarak Aktürk Group değerleri ve kültürüne en uygun ve doğru kişilerin, doğru pozisyonlara yerleştirilmesi oluşturuyor. En doğru yerleştirmenin yapılabilmesi için, pozisyon bazında belirlenmiş kriterler ve metodlar kullanılıyor. İşe alım faaliyetleri yıllık plan dahilinde gerçekleştirilmekte olup, süreç adımları standart ve şeffaf şekilde yapılandırılmıştır. Grubumuzdaki her çalışanın, başarısını kanıtladığı sürece en üst kademeye kadar yükselme şansı bulunmaktadır. Kendi yöneticilerini yetiştirmeyi hedefleyen bir kurum olarak, şirketimiz içindeki kariyer olanaklarını öncelikle çalışanlarımızla paylaşıyor, yatay ve dikey kariyer olanaklarına imkantanıyoruz.

NASIL BAŞVURU YAPARIM?

Aktürk Group’un sürekli gelişen, kendini yenileyen yapısı içerisinde; işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak ve performansı ile fark yaratacak adaylar; insan kaynaklarına mail aracılığı ile portfolyolarını gönderip iletişime geçebilirler. Sizi; her açıdan geliştiren, motive eden, başarıya yönlendiren ve sürekli gelişim sağlayan samimi bir çalışma ortamına davet ediyoruz. Başvuru yapmak ve iletişime geçmek istiyorsanız; [email protected]

HABERLER

Mahbuba Tea Türkiye’de Büyüyecek 24/10/2017

Dünyanın birçok ülkesine satış yaptıklarını, Türkiye’de de Genel Distribütör öncülüğünde, İstanbul, İzmir ve Bursa başta olmak bir çok ilde bölge bayiliklerinin bulunduğunu belirten Aktürk Group Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Aktürk, 2018 yılında Türkiye’de her noktada olmayı hedeflediklerini söyledi. Aktürk, “Ürünlerimize güveniyoruz. Tanıtım ağımızı genişleterek, Türkiye’de pazar payımızı büyüteceğimize inanıyoruz” dedi. Aktürk Group, çayın yanı sıra kahve ve pirinç pazarına da gireceklerini kaydetti.

devamını oku

Concord Yeni Cihazını Tanıttı 03/01/2017

Türk markası Concord teknoloji ürünlerinde yeni tasarımıyla Türkiye’de ilk 6 inç büyüklüğünde geniş açıya sahip QHD ekranlı yeni cihazını tanıttı. Flyfix 6 Tasarımı oldukça başarılı ve performansı yüksek bir phablet dönemi başlatıyor. Fotoğraf kalitesi 8 MP, 4 çekirdek işlemci hızı, 16 GB dahili hafıza gibi bazı faktörlerde rakiplerinin çok üstünde. Yüksek ses ve QHD görüntü kalitesi, aksesuarlarıyla uyum içinde kullanılması ve telefon, tablet ,navigasyon, özellikleriyle oldukça başarılı bir cihaz.

devamını oku

Concord İnterPlus önceki cep telefonlarına göre ciddi bir tasarım farklılığı ortaya koyuyor 03/01/2017

Yılların biriken tecrübesiyle, günümüz teknolojisine yenilikleriyle adından sıkça söz ettiren Türk markası “CONCORD”, 2015 yılına yepyeni ürünlerle çıkmaya hazırlanıyor. Aylardır merakla beklenen cihazı, performans ve tasarım konularında önemli yeniliklerle birlikte geldi. “Concord İnterPlus “ önceki cep telefonlarına göre ciddi bir tasarım farklılığı ortaya koyuyor. Concord tasarımcıları ve mühendisleri tarafından baştan aşağı yeniden tasarlanmış.

devamını oku

Concord SmartPad Mükemmel Tasarım03/01/2017

Concord Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Aktürk, “Concord SmartPadrakiplerinin çok üstünde, bunun gururunu hep birlikte yaşıyoruz” dedi. ConcordSmartPad , tasarımı oldukça başarılı ve performansı yüksek bir phablet. Fotoğraf kalitesi, iş uygulamaları, işlemci hızı gibi bazı faktörlerde rakiplerinin çok üstünde, yüksek ses ve görüntü kalitesi, aksesuarlarıyla uyum içinde kullanılması ve navigasyon, telefon, tablet özellikleriyle oldukça başarılı bir cihaz olduğunu göstermiş oldu.

devamını oku
 

YARIM ASIRLIK TECRÜBE İLE SİZİN İÇİN DAİMA EN İYİSİ !

1972 yılında başlayan hikayemiz bugün Gaziantep'te 25.000 m² açık alanda 22.000 m² kapalı olmak üzere kaliteli hizmet anlayışı ile global ölçekte doğaya saygılı işletme sistemleri ile faaliyetlerine devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir büyüme ile iç pazar ve dünyada 40'tan fazla ülkeye ihracat yapan Aktürk Group, yarım asırdan fazla tecrübesi, genç, yenilikçi ve dinamik ekibinin enerjisi ile her geçen gün gelişmekte, ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaktadır. Faaliyette bulunduğu sektörlerde toplum sağlığına, tüketici memnuniyetine ve genel ticaret ahlakına saygılı kalarak, sloganı olan sürdürülebilir kalite ve yenilik ilkesi ile Aktürk Group müşteri ve çalışanların beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya var gücüyle çalışmaktadır.
 

TÜRKİYE VE ULUSLARARASI PAZARDA KALİTESİNİ TESCİLLEMİŞ AKTÜRK GROUP MARKA VE ÜRÜNLERİ,

Bilişim sektöründe kamera, tablet, şarj cihazı, kulaklık, ses sistemleri, power bank ve bilgisayar bileşenleri olmakla beraber, -Gıda sektöründe; çay, kahve, sıcak-soğuk toz içecek, bulyon, yağ ve bakliyat ürünleri olmakla beraber, -Sağlık sektöründe; bebek bezi, hasta bezi, toz deterjan, ıslak mendil ve ıslak cep mendili ürünleri ile bulunduğu her pazarda yüksek müşteri memnuniyeti elde etmeyi başarmıştır. Sektörde geniş ürün ağı ile bilinen Aktürk Group, bünyesindeki markalar ile memnuniyet odaklı sürdürülebilir şekilde rekabetçi olmak ve pazarda yerini almak gayesindedir. Aktürk Group bünyesinde bulunan markalar; MAHBUBA, CONCORD, SPRANGE, FLYFIX, FLYPED, FLYKIDS, LAGGYS, LALEZAR'dır. Teknoloji çağına %100 inançla ayak uyduran Aktürk Group, AR-GE çalışmalarına büyük önem vermekte ve bu yöndeki yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir. İnovasyon odaklı ürün geliştirme çalışmaları, deneyim ve dinamizmi ile başarılı sonuçlara imza atmaktadır. Türkiye'nin ulusal hedeflerine katkı sağlamakla beraber kalite ve tüketici güvenini kendisine misyon edinmiş olan Aktürk Group, çalışan memnuniyeti ve desteği ile faaliyet gösterdiği her sektör ve bulunduğu her pazarda Türkiye'yi temsil etmenin azim ve gururuyla çalışmalarına devam etmektedir.
 

TECRÜBELERİMİZ

Her zaman en iyisini, en yenisini arayan kurum kültürüyle Mahbuba, tüketiciler için kaliteli üretim vaadini eksiksiz bir şekilde yerine getirmeyi ilke ediniyor, vaatleriyle değil yaptıklarıyla da ön plana çıkıyor. Yenilikçi olmaya verdiği önemle üretimden teknolojiye, Ar-Ge’den inovasyona, yaptığı işin her alanında sektöre örnek olmaya devam ediyor.

GÜNCEL TEKNOLOJİ

Teknoloji çağına %100 inançla ayak uyduran Aktürk Group, ARGE çalışmalarına büyük önem vermekte ve bu yöndeki yatırımlarını sürdürmektedir. İnovasyon odaklı ürün geliştirme çalışmaları, yarım asrın deneyimi ve dinamizmi ile başarılı sonuçlara imza atmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Faaliyet gösterilen tüm sektörlerde satış sonrası hizmet ve servis sistemi sunan Aktürk Group müşteri odaklı yönetim uygulamakta ve yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Aktürk Group faaliyet gösterdiği ülkelerde müşteriye yakınlık ilkesini gözeten kaliteli, hızlı ve çözüm odaklı servis anlayışı ile hizmetler sunmaktadır.

Yükleniyor...